El Portal de Mondoñedo en FacebookSíguenos en TwitterVídeos de Mondoñedo en YouTubeTitulares RSSGalería de fotosBuscar en El Portal de MondoñedoMindonienses en el mundoAgendae-mail gratis
Mondoñedo
Inicio
Monumentos
Historia
La Ciudad
Naturaleza
Personajes
Ferias y fiestas
Mondoñedo en cifras
Con voz propia
Fotografías
Galería de fotos
Viaje al pasado
Fondos de pantalla
Mondoñedo TV
Idioma
Página en Español
Páxina en Galego
Actualidad
Noticias
Elecciones Municipales
Cultura
Deportes
Reportajes
Novedades de la web
Calendario
Servicios
Mapa de la emigración
Agenda
Enlaces web
Libro de visitas
E-Mail Gratis (GMAIL)
E-Mail Gratis (ZZN)
Sala de Juegos
Info mondonedo.net
Mapa del sitio
Colabora
Uso de cookies
Buscador
En linea...
Contador
22768010 visitas
 
Esta fin de semana celébrase o VII Torneo de fútbol-sala O Pasatempo
11 / 06 / 2015 > Actualidad Compartir en Facebook Compartir en Twitter
Torneo
Xa está aquí un dos torneos de fútbol-sala referente da comarca de A Mariña. Os días 12-13-14 de Xuño, esperamosvos no pavillón de Mondoñedo. Xogadores de máximo nivel, partidos emocionantes, gradas cheas de público, trofeos artesanais e.....churrasco!
Haberá os seguintes premios: Campión 1500 + trofeo, Subcampión 600 + trofeo, 3º e 4º 220 + trofeo, Mellor equipo local 120 + trofeo, Máximo goleador, Mellor xogador e Mellor porteiro.
Máis información entrando no seguinte enlace de leer máis.



CALENDARIO DO TORNEO
Venres 12
21:00h. (A/B) MOUCE PARQUETS – VILA DE RÁBADE
21:50h. (D/E) CLUB VAGOS – ARREÓN CF
22:40h. (G/H) INTER MITENTE -- RAPALACOIS
23:30h. (J/K) VIEJAS GLORIAS – OS VETERANOS

Sábado 13
00:20h. (M/N) STA. CRUZ - PENSAMOS KERA BASKET
01:10h. (P/Q) MAD. GARCÍA – VILA DO VAL
02:00h. (S/T) ELEKOBOX ARCOS – SAN BLAS
02:50h (V/X) EVENTEC - KALIKEÑOS
09:30h. Perdedor A/B – C ________ - BURELA FS “A”
10:20h. Perdedor D/E – F ________ - HOLA OLA
11:10h. Perdedor G/H – I ________ - O RINCÓN
12:00h. Perdedor J/K – L ________ - BURELA FS “B”
12:50h. Perdedor M/N – O ________ - LA SIENDA
13:40h. Perdedor P/Q – R ________ - ESCOLANTES
14:30h. Perdedor S/T – U ________ - CAF. A PRAVIA
15:20h. Perdedor V/X – Z _________ - LAC. LORÁN
16:10h. Gañador A/B – C _________ - BURELA FS “A”
17:00h. Gañador D/E – F _________ - HOLA OLA
17:50h. Gañador G/H – I _________ - O RINCÓN
18:40h. Gañador J/K – L _________ - BURELA FS “B”
19:30h. Gañador M/N – O _________ - LA SIENDA
20:20h. Gañador P/Q – R _________ - ESCOLANTES
21:10h. Gañador S/T – U _________ - CAF. A PRAVIA
22:00h. Gañador V/X – Z _________ - LAC. LORÁN
Oitavos de final
23:00h. (A) 1º G1-2ºG2 ______________-______________
23:55h. (B) 1ºG2-2ºG1 ______________-______________

Domingo 14
00:50h. (C) 1ºG3-2ºG4 ______________-______________
01:45h. (D) 1ºG4-º2G3 ______________-______________
02:40h. (E) 1ºG5-2ºG6 ______________-______________
03:35h. (F) 1ºG6-2ºG5 ______________-______________
04:30h. (G) 1ºG7-2ºG8 ______________-______________
05:25h. (H) 1ºG8-2ºG7 ______________-______________
Cuartos de Final
11h. A-C ________-________
12h. B-D ________-________
13h. E-G ________-________
14h. F-H ________-________
Semifinais
16h. G (A-C) – G (E-G) ________-________
16h. G (B-D) – G (F-H) ________-________
18h. Partido amigable semifinalistas provinciais Xeración ´99 – Xeración ´90
19h. FINAL ____________ - ____________

Torneo
 


 
Mondoñedo en Twitter

Mondoñedo en Facebook
Destacados
Mondoñedo nevado Mindonienses en el mundo Viaje al pasado

 
© 2017 Mondoñedo en www.mondonedo.net